NODE rådgivende ingeniører AS

T: (+47) 55 90 46 90
postmaster@node.no

BERGEN
C. Sundts gate 37, 5004 Bergen

VOSS
Bergsliplassen 2, 5700 Voss

LEDERGRUPPE

Sigve Fossedal Olsen

Partner / daglig leder

Sivilingeniør MRIF 

+47 90 52 74 31 
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Ronny Rykkje

Partner / sivilingeniør byggeteknikk

Sivilingeniør MRIF 

+47 41 47 08 84
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Avdeling Bergen

Maria Helene Aaberg

Sivilingeniør byggeteknikk 

Master i teknologi / sivilingeniør 

+47 40 48 54 71
maria.aaberg@node.no

Sanaz Khoddam Abbassi

Sivilingeniør byggeteknikk 

BSc arkitektur / MSc+PhD byggeteknikk

+47 97 48 56 82 
sanaz.abbassi@node.no

Petter Aune Aksnes

Sivilingeniør byggeteknikk 

Master i teknologi / sivilingeniør 

+47 46 95 10 88
petter.aksnes@node.no

Yasmin Bodil Balgobin

Kontoradministrasjon

+47 41 24 92 04
yasmin.balgobin@node.no

Ingrid Bøkevoll

Ingeniør byggeteknikk 

Ingeniør / BSc 

+47 92 63 01 92
ingrid.bokevoll@node.no

Bjørnar Hognestad Fauske

Sivilingeniør byggeteknikk 

Master i teknologi / sivilingeniør 

+47 99 35 29 15
bjornar.fauske@node.no

Even Høyland

Sivilingeniør byggeteknikk

Master i teknologi / sivilingeniør 

+47 95 18 75 46
even.hoyland@node.no

Marco Intelisano

Sivilingeniør byggeteknikk 

Master i teknologi / sivilingeniør 

+47 45 08 87 84
marco.intelisano@node.no

Vera Skarsfjord Roman

Sivilingeniør byggeteknikk 

Master i teknologi / sivilingeniør 

+47 99 43 60 95
vera.roman@node.no

Line Samuelsen

Ingeniør byggeteknikk 

Ingeniør / BSc 

+47 472 77 537
line.samuelsen@node.no

Julian Simon

Ingeniør byggeteknikk 

Ingeniør / BSc 

+47 926 27 057
julian.simon@node.no

Kristian Nesse Tordal

Sivilingeniør byggeteknikk 

Master i teknologi / sivilingeniør 

+47 93 08 53 34
kristian.tordal@node.no

Avdeling Voss

Oddmund Raunsgard

Ingeniør byggeteknikk 

Ingeniør / BSc 

+47 414 38 102
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Spør oss her!
1000 tegn igjen